Emulsioonid, Armaseal, Asfaltkatte kaitsmine

Armaseal

 

SPRAYCO ARMASEAL - LOCKCOTE2

Sprayco Armaseal on kiiresti kuivav polümeeriga katioonne bituumeniemulsioon, mis tänu spetsiaalsele koostisele suleb liiklusteede töödeldud pinna täkked, et vältida pinna ainekadusid ja samas vähendada sidusaine vananemist, andes pinnale musta asfaldi välimuse.

SPRAYCO ARMASEAL

Armaseal on kiiresti kuivav veepõhine polümeeriga bituumeniühend vananenud asfaltkatendite tihendamiseks ja taastamiseks. Armaseal tihendab pinna tühimikud ja peened praod, vältides vee sisseimbumist ja pinnase murenemist.

PROBIT KÜLMKATEND

Probit Coldpave külmkatend on bituumenemulsiooni ja peente osakeste kombinatsioon, mis on koheselt kasutusvalmis ning kujutab endast kvaliteetset ja kulusäästlikku lahendust asfaltkatte remontimiseks. See sobib ideaalselt kõigi kerge liiklusega bituumenpindade katmiseks, mis muidu hakkavad murenema, ning suleb, kaitseb ja pikendab bituumen- ja betoonpindade eluiga, tehes pinna ka vähem libisevaks ja andes sellele üldise parema väljanägemise. Probit Coldpave külmkatendit saab kasutada sellistes kohtades nagu kõnniteed, sõiduteed, tenniseväljakud, jalgrattarajad, autoparklad, mänguväljakud jne.

Emulsioonid

 

SPRAYCO ELASTICOAT   Bituumeniemulsioon C60BP3

Sprayco Elasticoat on katioonne lateksbituumeniemulsioon, mis on mõeldud mitmesugustele ehitusmaterjalidele veekindla katte andmiseks. Lisatud lateks annab ainele hea paindlikkuse ka madalatel temperatuuridel ja vastupidavuse soojades tingimustes pehmenemise vastu. Seda saab kasutada paljudel erinevatel materjalidel ja pindadel, nende hulgas asfalt, betoon ja puit.