PROBIT COLDPAVE KÜLMKATEND

Kirjeldus4-small

Probit Coldpave külmkatend on bituumenemulsiooni ja peente osakeste kombinatsioon, mis on koheselt kasutusvalmis ning kujutab endast kvaliteetset ja kulusäästlikku lahendust asfaltkatte remontimiseks. See sobib ideaalselt kõigi kerge liiklusega bituumenpindade katmiseks, mis muidu hakkavad murenema, ning suleb, kaitseb ja pikendab bituumen- ja betoonpindade eluiga, tehes pinna ka vähem libisevaks ja andes sellele üldise parema väljanägemise. Probit Coldpave on saadaval standardsena (SG), mis sisaldab liivtäidist, ja jämedana (HD), mis sisaldab 68psv graniidist täidist. HD tootel on jämedam täidis, mis moodustab paksema ja vastupidavama kattekihi. Probit Coldpave külmkatendit saab kasutada sellistes kohtades nagu kõnniteed, sõiduteed, tenniseväljakud, jalgrattarajad, autoparklad, mänguväljakud jne.

Probit Coldpave külmkatendi katvus sõltub sellest, kas kasutatakse peent või jämedat toodet. Materjalikulu sõltub olemasoleva pinna kvaliteedist.

Kasutamine

Kõik pinnad peavad olema puhtad ning õlidest vabad. Pind peab olema harjaga korralikult pühitud, et oleks eemaldatud kõik lahtised tükid jms. Probit Coldpave külmkatendit tuleb enne kasutamist segada, et tulemuseks oleks hästi emulgeerunud toode.
Probit Coldpave külmkatend kantakse aluspinnale, kasutades selleks mõeldud töövahendeid, et saavutada ühtlane kiht. Kui on vaja mitut kihti, siis peab igal kihil laskma enne ära kuivada kui järgmine kiht peale kantakse. Pinna tekstuurseks viimistlemiseks võib kasutada harja. Ärge harjaga liiga intensiivselt töötage, muidu võib täidis eralduda. Ühes päevas suudab katta üks brigaad kuni 1000 m2, sõltuvalt tingimustest ja kasutatavast tootetüübist. Probit Coldpave tuleb paigaldada märtsi ja septembri vahel, et see hästi kuivaks. Külm, märg või niiske ilm pikendab selle kuivamist. Peale toote paigaldamist saab avada umbkaudu 2 – 4 tunni pärast.

Alljärgnevatel tingimustel saab Probit Coldpave külmkatendit kanda ka betoonpindadele:

  • Betoonpind on vähemalt 28 päeva vana või alla 5% niiskusesisaldusega.
  • Betoon on heas seisundis ning sellelt on sobivate meetoditega eemaldatud kogu lahtine materjal, õli, rasv, teesool või muu materjal, mis võib takistada toote nakkumist betooniga.
  • Betoonipind krunditakse K1 -40 tüüpi bituumeniemulsioonist nakkekattega, lahjendatakse veega 50% ja kantakse peale 0,3 – 0,4 liitrit ruutmeetri kohta
  • Seejärel tuleks peale kanda Probit Coldpave külmkatend.

Pakend

Probit Coldpave külmkatend tarnitakse pakendatuna 25 kg kottidesse.

Säilitamine

Kaitske külma eest. Sobivatel säilitustingimustel ja avamata pakendis säilib Probit Coldpave külmkatend kuus kuud.

Tervishoiu- ja ohutusnõuanded/kokkuvõte

Kandke kaitseriietust, kaitsekindaid, silmade ja näokaitseid. Utiliseerige kõik jäägid vastutustundlikult.