SPRAYCO ARMASEAL-LOCKCOTE

Bituumeniemulsioon C50BP4

Kirjeldus3

Sprayco Armaseal on kiiresti kuivav polümeeriga katioonne bituumeniemulsioon, mis tänu spetsiaalsele koostisele suleb liiklusteede töödeldud pinna täkked, et vältida pinna ainekadusid ja samas vähendada sidusaine vananemist, andes pinnale musta asfaldi välimuse.

Sprayco Armaseal Lockcote eelised

  • Stabiliseerib uue pinnatöötluse juba varakult, säilitades selles kõrgema koostisainete kontsentratsiooni.
  • Annab esteetiliselt meeldiva musta välimuse, mis sarnaneb uue asfaldiga.
  • Stabiliseerib vanad pinnatöötlused ja vähendab nende murenemist, säilitades hea tekstuuri ja pikendades nende eluiga.

Kasutamine

Ilm peab olema kuiv ja temperatuur >10°C. Sprayco Armaseal kantakse peale liikurpihustist ning moodustab pinnatöötluse peale pideva katte. Seejärel lastakse sellel kuivada mustaks ja nakkekuivaks, enne kui sinna liiklus peale lubatakse. Tööd nagu kõnniteekivide jms ääres võib teha käsirulliga, järgides standardseid Armaseal käsitsi pealekandmise juhiseid.

Pakend

Saadaval erikogustes tunnides

Säilitamine

Sprayco Armaseal säilib kuus kuni kaheksa kuud, kui seda hoitakse õigesti, st otsese päikesevalguse eest kaitstuna ja siseruumides, kus temperatuuril ei lasta langeda alla 6°C. Säilitamise ajal tuleb materjal iga 2-4 nädala järel homogeenseks segada/ loksutada. Materjali peab külmumise eest kaitsma. Puistematerjali peab enne kasutamist segama, kuid nii, et materjal ei hakkaks vahutama. Tünne tuleb enne kasutamist põhjalikult veeretada või korralikult loksutada.

Tervishoiu- ja ohutusnõuanded/ kokkuvõte

Vältige kokkupuudet nahaga, kandke kaitseriietust, sobivaid kindaid ja kummisaapaid. Silmi peab emulsioonipritsmete eest kaitsma.