SPRAYCO ARMASEAL

Bituumeniemulsioon C50BP4

Kirjeldus2

Armaseal on kiiresti kuivav veepõhine polümeeriga bituumeniühend vananenud asfaltkatendite tihendamiseks ja taastamiseks. Tavalisteks kasutuskohtadeks on sõiduteed, kõnniteed, lennuväljad, autoparklad, jalgrattateed. Armaseal tihendab pinna, peened praod ja tühimikud, vältides vee sisseimbumist ja pinnase murenemist.

Kasutamine

Pind peab olema puhas ja tolmuvaba. Ilmastikutingimused peavad olema kuivad ja temperatuur >10°C. Armaseal vahendit saab kanda liikurpihustiga suurtele aladele või käsipihustiga väiksematele aladele. Armaseali kulu on sõltuvalt pinnatekstuurist. Enne liikluse avamist peab laskma remonditud kohal täielikult kuivada, st musta ja nakkekuiva seisundini. Kui esimene kiht on kuivanud, võib peale kanda veel ühe kihi.

Pakend

5 kg tünnid, 25 kg tünnid, 200 kg tünnid, 1000 kg konteinerid.

Omadused

Vastab standardile BS EN 13808:2013 Bituumen ja bituumenipõhised sidusained – Katioonsete bituumenemulsioonide määratlemise raamistik.

Emulsiooni omadused

Viskoossus (EN 12846) [2 mm @ 40°C]Väärtus 15 - 70 sKlass 3
Vee mõju sidusaine nakkumisele (EN 13614)Väärtus ≥ 90%Klass 3
Katkemisväärtus (EN 13075-1)Väärtus 110 -195Klass 4

Säilitamine

Sprayco Armaseal säilib kuus kuni kaheksa kuud, kui seda hoitakse õigesti, st otsese päikesevalguse eest kaitstuna ja siseruumides, kus temperatuuril ei lasta langeda alla 8°C. Säilitamise ajal tuleb materjal iga 2-4 nädala järel homogeenseks segada/ loksutada. Materjali peab külmumise eest kaitsma. Puistematerjali peab enne kasutamist segama, kuid nii, et materjal ei hakkaks vahutama. Tünne tuleb enne kasutamist põhjalikult veeretada või korralikult loksutada.

Tervishoiu- ja ohutusnõuanded/ kokkuvõte

Vältige kokkupuudet nahaga, kandke kaitseriietust, sobivaid kindaid ja kummisaapaid. Silmi peab emulsioonipiiskade eest kaitsma.