SPRAYCO ELASTICOAT

Bituumenemulsioon C60BP3

Kirjeldus4-small

Sprayco Elasticoat on katioonne lateksbituumeniemulsioon, mis on mõeldud mitmesugustele ehitusmaterjalidele veekindla katte andmiseks. Lisatud lateks annab ainele hea paindlikkuse ka madalatel temperatuuridel ja vastupidavuse soojades tingimustes pehmenemise vastu. Seda saab kasutada paljudel erinevatel materjalidel ja pindadel, nende hulgas asfalt, betoon ja puit.

Kasutamine

Enne kasutamist veenduge, et emulsioon on korralikult läbi segatud. Selleks segage või pöörake anumat. Pind peab olema puhas tolmust, õlist, veest ning lahtistest materjalidest vaba. Poorseid materjale nagu betooni võib niisutada veega või kruntida lahusega, kus on üks osa Elasticoat ainet ja viis osa puhast külma vett. Kui esimene kiht on korralikult kuivanud, kandke peale teine kiht, liikudes esimese kihiga võrreldes 90-kraadise nurga all, et moodustuks ühtlane membraan. Kui ainet kantakse betoonpinnale, mida tuleb hiljem mörtida, siis tuleks teine kiht katta kohe pärast pealekandmist puhta ja kuiva, terava liivaga. See kaitseb mörtimise ajal membraani ja toimib alusena. Tavaliselt kulub ühele m2 0,6-0,9 liitrit emulsiooni.
Tööriistu saab puhastada külma veega, enne kui Elasticoat on kuivanud. Kui aga aine on juba kõvenenud, siis saab selle eemaldada lahusti abil.

Pakend

Sprayco Elasticoat on saadaval 25 kg kanistrites, 200 kg tünnides ja 1000 kg vaatides.

Omadused

Välimus:Tumepruun vedelik, kuivades must
Suhteline tihedus:0,95 – 1,05

Säilitamine

Hoidke suletud anumas ja kaitske külma eest.