Liimid, Krundid, Värvid, Betoonkivi/munakivi mördid

Liimid

 

Külmalt paigaldatavad4

PROBIT NEUTRAALNE KÜLM-VUUGILIIM

Probit neutraalne külm-vuugiliim on sünteetilise sidusainega külmalt pealekantav vuugitihend. Probit neutraalne külm-vuugiliim on spetsiaalse koostisega, et kasutada seda asfaltkatendite vertikaalsetel ja horisontaalsetel vuugipindadel.

PROBIT 903 POLÜMEERIGA KÜLM-VUUGILIIM

See polümeeriga külmalt pealekantav katioonne bituumeniemulsioon on mõeldud asfaltkatendites vertikaalsete ja horisontaalsete kihivaheliste vuukide töötlemiseks.

 

Soojalt paigaldatavad

PROBIT J5 VUUGILIIM

Probit J5 vuugiliim on kuumalt pealekantav ning mõeldud asfaltkatte vertikaalsetele liite- ja ühenduskohtadele. Väga heade nakkeomadustega.

Krunt

QUICKSETTS KRUNT5

Quicksetts universaal krunt on ühekomponentne, lahustipõhine kiiresti kõvenev polüuretaankate. Väga heade omadustega krunt dekoratiivsete pinnakatte-elementide betoonpindadele paigaldamiseks.
Quicksetts universaal krundil on tõestatud suurepärane kattekihtide vaheline nakkumine ning see annab korraliku aluse kvaliteetsete pinnakatete loomiseks, säilitades ka teatava painduvuse.

Betoonkivi/munakivi mördid

PROBIT Cobbleseal MUNAKIVIMÖRT

Munakivimört on mõeldud munakivi ja muude betoonkivide vahede täitmiseks.

Värvid

PROBIT PB 340 MUST BITUUMENVÄRV

Probit PB 340 must homogeenne bituumenvärv. See peab vastu lahjendavatele hapetele ja leelistele ning seda kasutatakse teraskonstruktsioonide, valupaakide, torude, sildade kaitsekihiks ning kõigiks tehase hooldustöödeks.