Praod/vuugid

ASFALT

Külmalt paigaldatavad

 

PROBIT NEUTRAALNE KÜLM-VUUGILIIM

Probit neutraalne külm-vuugiliim on sünteetilise sidusainega külmalt pealekantav vuugitihend. Probit neutraalne külm-vuugiliim on spetsiaalse koostisega, et kasutada seda asfaltkatendite vertikaalsetel ja horisontaalsetel vuugipindadel.

PROBIT 903 POLÜMEERIGA KÜLM-VUUGILIIM

See polümeeriga külmalt pealekantav katioonne bituumeniemulsioon on mõeldud asfaltkatendites vertikaalsete ja horisontaalsete kihivaheliste vuukide töötlemiseks.

Soojalt paigaldatavad

 

PROSCREED PRAGUDE REMONDISÜSTEEM7

Proscreed kuulub kahekomponentsesse pragude mört-remondisüsteemi, mis on mõeldud pragude ja vuukide remontimiseks. See sobib igat tüüpi bituumenpindadele ja -teedele ning seda saab kasutada aastaringselt, jälgides ainult paigaldamise miinimumtemperatuuri ja pindade kuivust.

PROBIT J20 VUUGITIHEND - Kuumalt pealekantav vuugitihend - N2.

Probit J20 vuugitihend on N2 tüüpi polümeerbituumen, mida toodetakse kantserogeenideta õlide abil ning mis on mõeldud vertikaalsete ja horisontaalsete vuukide tihendamiseks betoonis ja asfaldis.

PROBIT J60 LIBISEMISKINDEL PEALISKATE

Probit J60 libisemiskindel pealiskate on painduv polümeerbituumen, mis on mõeldud kasutamiseks tõhusa pealiskattena, et täita ja sulgeda vuuke ja peegeldavaid pragusid asfaltpindades.

BETOON

Praod ja vuugid

 

FLEX-SEAL

Flex-Seal on külmalt paigaldatav ning kahest komponendist koosnev betooni pragude täite- ja parandusmaterjal horisontaalsetele, vertikaalsetele ja muudele pragudele, vuukidele kui ka pindmistele defektidele. Flex-Seal annab pikaajalise vastupidavuse ka kohtades, kus betoonpõranda koormus on väga suur ning temperatuuri ja õhuniiskuse vaheldumised pidevad.

Deformatsioonivuugid

 

ROOBINDA

Roobina on kaheosaline lahustivaba polüuretaanvaik, mis on spetsiaalselt välja töötatud betooni paisuvuukide täitmiseks ning millesse on lisatud kummi osakesed, mis tagavad betooni paisuvuukide mahukahanemisel vajaliku elastsuse ning tugevuse.