Puhastusvahendid, Teekatte helkurid

Puhastusaine

 

ProClean

Effektiivne ning keskkonna sõbralik vahend pigi- ja asfaldiplekkide eemaldamiseks erinevatelt pindadelt.

Teekatte helkurid

 8

PROBIT TEEKATTEHELKURITE JA TERMOPLASTIKUST TEEKATTEMÄRGISTUSTE KRUNT

Probit teekattekelkurite ja termoplastikust teekattemärgistuste krunti kasutatakse kiiresti kuivava krundina enne teekattehelkurite paigaldamist ja nakkuva kattena termoplastikust teemärgistuselementide paigaldamiseks betoonile ja muudele sarnastele materjalidele. Samuti kasutatakse seda krundina koos bituumenipõhiste vuugi- ja praotihenditega.

PROBIT TEEKATTEHELKURITE JA TERMOPLASTIKUST TEEKATTEMÄRGISTUSTE LIIM

Need materjalid on spetsiaalse koostisega kuumalt pealekantavad polümeeriga bituumenid, mis on mõeldud spetsiaalselt reflektor-teenaastude asfalt- ja betoonkatenditele liimimiseks. Probit polümeeriga teenaastuliim on saadaval Euroopa ja troopika variandis, sõltuvalt kliimatingimustest.

9PROBIT TEEKATTEHELKURITE JA TERMOPLASTIKUST TEEKATTEMÄRGISTUSTE LIIM   RAPID CURE & COLDFYX RAPID CURE

Coldfyx on kahekomponentne lahustivaba polüuretaanvaigul põhinev toode, mis koosneb baaskomponendist ja aktivaatorist. See on mõeldud kasutamiseks külmalt pealekantava liimainena, et kinnitada teekattemärgiseid seal, kus traditsioonilised kuumsulatusmeetodid on ebapraktilised.
Coldfyx on kantav otse asfaldile või betoonpinnale. Saadaval on ka kiirestikuivav variant (Coldfyx Rapid Cure) kohtadele, mis tuleb kiiresti liiklusele avada.
Betoonpinnad vajavad eelnevalt karestamist ja eeltöötlust Coldfyx krundiga. Järgige teekattemärgiste tootja paigaldusjuhiseid.