PROBIT TEEKATTEHELKURITE JA TERMOPLASTIKUST TEEKATTEMÄRGISTUSTE LIIM: RAPID CURE & COLDFYX RAPID CURE

Kirjeldus8

Coldfyx on kahekomponentne lahustivaba toode, mis koosneb baaskomponendist ja aktivaatorist. See on mõeldud kasutamiseks külmalt pealekantava liimainena, et kinnitada teekattemärgiseid seal, kus traditsioonilised kuumsulatusmeetodid on ebapraktilised.
Coldfyx on kantav otse asfaldile või betoonpinnale. Saadaval on ka kiirestikuivav variant (Coldfyx Rapid Cure) kohtadele, mis tuleb kiiresti liiklusele avada.
Betoonpinnad vajavad eelnevalt freesimist/karestamist ja eeltöötlust Coldfyx krundiga. Järgige teekattemärgiste tootja paigaldusjuhiseid.

Kasutamine

Pealekandmisel peaks õhu ja teepinna temperatuur olema vahemikus 3°C kuni 40°C ning õhuniiskus peaks olema 95% või vähem. Pinnatemperatuur peab olema vähemalt 2°C.
Toodet on lihtsam käidelda, kui seda eelnevalt 20°C juures hoida. Samas pidage silmas, et kõrgem temperatuur lühendab toote kasutatavuse aega avatud anumas.
Toote pealekandmise ajal peab olema hea ilm, kus teepind on täielikult kuiv. Uus asfalt peab enne Coldfyx toote kasutamist vähemalt 28 päeva vana olema. Kui see ei ole praktilistel kaalutlustel võimalik, siis võib nakkumist parandada freesimise teel. Näiteks teemantlihvkettaga asfaldi puhastamine.

Betoon peab enne toote kasutamist vähemalt 28 päeva vana olema. Kõik betoonpinnad peab eelnevalt sobiva vahendiga freesima.
Kõik lahtised lisandid, mustus, õlid, rasvad, teesool ja muud võõrkehad, mis võivad toote nakkumist halvendada, tuleb sobivate vahendite abil eemaldada. Betoonpindadele tuleb eelnevalt kanda Coldfyx krunti, mis peab saama 1 tund kuivada.
Lisage kogu Coldfyx aktivaator Coldfyx baaskomponendile ja segage põhjalikult vähemalt kaks minutit, kuni segu on homogeenne. Kandke Coldfyx teepinnale ja jälgige, et materjali oleks piisavalt, et teekattemärgise alus täielikult katta. Suruge märgis kindlalt Coldfyx kihi sisse, kuni tunnete kontakti aluspinnaga. Coldfyx materjali võib kanda ka otse teekattemärgise alaküljele. Coldfyx ei sobi termoplastikust elementide jaoks.

Tavaline materjalikulu

Materjalikulu sõltub teekattemärgise aluse suurusest, pinnatekstuuri sügavusest, operaatori oskustest ja vaigu temperatuurist. Tavaliselt kulub 100 cm2 aluspinnaga teekattemärgise jaoks umbes 37 ml liimi. Selle arvu ja valmissegatud toote eritiheduse järgi on pakendis piisavalt materjali järgmiste koguste teekattemärgiste jaoks.

650 g (500 ml) pakend13 teekattemärgist
1,3 kg (1 l) pakend26 teekattemärgist
2,6 kg (2 l) pakend52 teekattemärgist

Pakend

Coldfyx & Coldfyx Rapid Cure tarnitakse baaskomponendi ja aktivaatori kombinatsioonina ühes pakendis kogukaaluga 2,6 kg, 1,3 kg või 650 g.

Omadused

Välimus / värvusBaaskomponent – must
Aktivaatori värvusPruun
EritihedusBaaskomponent: 1,34
Aktivaator: 1,23
Kokkusegatud materjal: 1,31
Kasutatavuse aeg
Coldfyx 15 kuni 40 minutit sõltuvalt ümbritsevast temperatuurist ja õhuniiskusest.
Coldfyx Rapid Cure 5 kuni 15 minutit sõltuvalt ümbritsevast temperatuurist ja õhuniiskusest.
Kuivamisaeg
Coldfyx 1,5 kuni 4 tundi sõltuvalt ümbritsevast temperatuurist ja õhuniiskusest.
Coldfyx Rapid Cure 25 minutit kuni 2 tundi sõltuvalt ümbritsevast temperatuurist ja õhuniiskusest.

Säilitamine

Coldfyx & Coldfyx Rapid Cure tooteid tuleb hoida kuivas ja külmumise eest kaitstud kohas. Õigel ladustamisel on Coldfyx ja Coldfyx Rapid Cure toodete säilivusaeg 12 kuud.