Quicksetts

Mis on Quicksetts™?

Quicksetts™ on traditsiooniliste graniitplaatide täpne koopia. Quicksetts™ on kaasaegne lahendus, mille saab juba mõni tund pärast paigaldamist liiklusele avada. Quicksetts™ koosneb vähekuluvatest graniidiosakestest ja spetsiaalselt valitud boksiit-lisandist, mille sidusaineks on sünteetiline vaik. Quicksetts™ on saadaval erinevate kujundustega, mis sobivad erinevatesse kohtadesse.
Quicksetts™ paigaldatakse vahetult asfalt- või betoonpinnale. Plaate täiendab meie spetsiaalse koostisega, külmalt pealekantav Quicksett™ alus- ja vuugiühend, andes neile traditsioonilise vuugitud bituumen-pinna välimuse.

Quicksetts™ väikesed kiirustõkked11

Quicksetts™ peab vastu ka tiheda liiklusega kesklinna tingimustes, olles seega ideaalseks lahenduseks linnaplaneerijatele, kes tahavad kasutada atraktiivset ning dekoratiivset väikest kiirustõket, millel on lisaks ka ülesõites tuntav vibratsioon.
Quicksetts™ on paigaldatav ilma kaevetöödeta ja selle täiustatud vaigupõhise alus- ja vuugiühendi saab liiklusele avada juba mõni tund pärast paigaldamist.

Quicksetts™ suured kiirustõkked (lamavad politseinikud)

Need on tõhusad, ennast tõestanud vahendid sõidukite kiiruse vähendamiseks tiheda jalakäijate liiklusega aladel. Need on hästi nähtavad ja äratuntavad tõkked ülemääraste kiirustajate vastu.
Meie ulatuslik valik kaldservadega Quicksetts™ suured kiirustõkked tagavad sujuva sõidu nii kiirustõkke peale kui sellelt maha.

Quicksetts™ ristmiku kesksaarekesed

Quicksetts™ ristmiku kesksaarekesed on ajatu väljanägemisega ja kiiresti paigaldatavad.
Valmis kujuga Quicksetts™ kesksaarekesed on ideaalselt ümmargused. Kesksaareke algab keskmisest kaheksanurksest kivist, millele järgnevad sisemiste ja välimiste noolekujuliste kivide ringid, mille läbimõõtu saab nelinurksete Quicksetts™ kividega veelgi suurendada. Välimine lõplik ring tehakse kaldservadega nelinurksetest kividest.

Quicksetts™ dekoratiivservad

Need on ideaalsed servad dekoreerimiseks, piiride märkimiseks ja parklate tähistamiseks. Quicksetts™ pakub atraktiivseid dekoratiivservi, mida on lihtne kiiresti paigaldada ning mis annavad mis tahes linnamaastiku kujundusele ajatult kena ilme.

Quicksetts™ veekanalid

Quicksetts™ vihmaveekanalid saab paigaldada strateegiliselt, et suunata vesi madalatest kohtadest eemale ja olemasolevasse sademevee äravoolu.

Quicksetts™ sõidurajatähised10

Quicksetts™ spetsiaalsed selged sõidurajatähised annavad tajutava ja kuuldava hoiatuse, kui juht oma sõidurajalt kõrvale kaldub.

Quicksetts™ tähed ja numbrid

Quicksetts™ ütleb: kujutlusvõime on ainus piir. Quicksetts™ elemente saab kasutada ka kujundite, tähtede ja numbrite koostamiseks. Seal, kus traditsioonilised valged jooned ümbrusega ei sobituks, saab Quicksetts™ elemente kasutada sulanduva, stiilse ja samas individuaalse viimistluse loomiseks. Meie madala profiiliga servaelemente, millel on vaid 5 mm esiserv, saab kasutada paljudes erinevates olukordades.

Quicksetts™ 3,5 m väikeste kiirustõkete komplekt

3,5 m väikesed kiirustõkked – ligikaudu 3,5 m pikkused x 0,47 m sügavused
Maksimaalselt 20 mm profiilisügavusega, kaldservadega.

Quicksetts™ 7,0 m väikeste kiirustõkete komplekt

7,0 m väikesed kiirustõkked – ligikaudu 7,0 m pikkused x 0,47 m sügavused
Maksimaalselt 20 mm profiilisügavusega, kaldservadega.

Quicksetts™ kitsaste suurte kiirustõkete komplekt

Kitsad suured kiirustõkked – ligikaudu 1,35 m laiused x 2,10 m pikkused
Maksimaalselt 20 mm profiilisügavusega, kaldservadega.

Quicksetts™ laiade suurte kiirustõkete komplekt

Laiad suured kiirustõkked – ligikaudu 1,90 m laiused x 3,10 m pikkused
Maksimaalselt 20 mm profiilisügavusega, kaldservadega.

Quicksetts™ servaelemendid

Nelinurksed madala profiiliga servaelemendid – ligikaudu 5 jooksvat meetrit, maksimaalselt 5 mm profiilisügavus, ligikaudu 200 x 100 mm külgedega nelinurksed. Komplektis on kõik materjalid ligikaudu 5 jooksva meetri jaoks. Komplektid saadaval ainult sileda viimistlusega.

Ruudukujulised madala profiiliga servaelemendid – ligikaudu 4,6 jooksvat meetrit, maksimaalselt 5 mm profiilisügavus, ligikaudu 100 x 100 mm külgedega ruudukujulised elemendid. Komplektis on kõik materjalid ligikaudu 4,6 jooksva meetri jaoks. Komplektid on saadaval ainult sileda viimistlusega.

Quicksetts™ servaelemendid siduspindadele

Servaelemendid siduspindadele – ligikaudu 3,4 jooksvat meetrit, maksimaalselt 20 mm profiilisügavusega, pika kaldservaga. Komplektis on kõik materjalid ligikaudu 3,4 jooksva meetri jaoks. Komplektid on saadaval kareda või sileda viimistlusega.

Quicksetts™ ringikujuline keskosa

Ringikujuline keskosa – Quicksetts™ ringikujuline keskosa ja esimesed kaks välimist ringi on maksimaalselt 20 mm profiilisügavusega.
Komplektis on ainult keskosa ja esimese kahe ringi Quicksetts™ elemendid. Quicksetts™ kulumaterjalid ning Quicksetts™ alus- ja vuugiühend ei ole kaasas.
Komplektid on saadaval ainult kareda viimistlusega.

Quicksetts™ ristmiku kesksaar

Ristmiku kesksaareke – Quicksetts™ 1,25 m läbimõõduga ristmiku kesksaareke, maksimaalselt 20 mm profiilisügavusega, välimiste kaldservadega. Komplektis on kõik materjalid 5 ringi jaoks ümber kaheksanurkse keskosa.
Komplektid on saadaval ainult kareda viimistlusega

Quicksetts™ tähed ja numbrid

Tähed ja numbrid – maksimaalselt ligikaudu 5 mm profiilisügavusega. Komplektis on Quicksetts™ ruudukujulised elemendid ja sisemised või välimised noolekujulised elemendid. Quicksetts™ kulumaterjalid ja Quicksetts™ alus- ja vuugiühend ei ole kaasas.
Komplektid on saadaval ainult sileda viimistlusega.