Rocbinda paigaldustehnoloogia

Rocbinda paigaldamine

Rocbinda paigaldamine on lihtne ja kiire. Tänu Catalyst lisandile on materjali kuivamisaeg ainult 1-2 tundi, olenevalt ilmastiku tingimustest.
Rocbinda on sobiv kasutamiseks kõrge hõõrdega pinnakattena bituumen- või betoonpindadel, lisaks sobib kasutamiseks puidu kui ka metall pindadel.
Rocbinda on klassifitseeritud kui tüüp 1 kõrge hõõrdega pinnakatte materjal.

Rocbinda materjali tohib peale kanda ainult ajal, mil teekatte pinnatemperatuur on vahemikus 0°C kuni 35°C.
Enne Rocbinda materjali pealekandmist tuleb betoonpinnad jämelihvida ja Rocbinda betoonikrundiga kruntida.
Paigaldaja peab tagama, et teepind on puhas ja kuiv ning vaba nii jääst, härmatisest, lahtistest lisanditest, õlidest, rasvadest, teesoolast kui ka muudest lahtistest materjalidest, mis võivad mõjutada süsteemi nakkumist teepinnaga.

Pealekandmine

Rocbinda Baaskomponendile lisatakse aktivaator ja segatakse vähemalt kaks minutit või kuni segu on homogeenne, kasutades tugeva pöördejõuga trellpuuri, millele on paigaldatud spiraalne segaja.
Kokkusegatud sidusaine jaotatakse ettevalmistatud pinnale, kasutades kaabitsat ning tagades minimaalselt vajaliku katvuse sõltuvalt teepinna tekstuurist ja poorsusest, kuid vähemalt 1,35 kg/m2. Järgneva sammuna kantakse sidusainele peenefraktsiooniline graniit või kaltsineeritud-boksiit ja jagatakse see ühtlaselt laiali, kasutades harja.
Kui sidusaine on piisavalt kuivanud, eemaldatakse liigne lisand vaakumseadme või muu sobiva vahendi abil.