PROBIT KATIOONNE KÜLM-VUUGILIIM

Bituumeniemulsioon C60B3

Kirjeldus

See üldotstarbeline külmpaigaldatav emulsioon on mõeldud asfaltkatendite vertikaalsete ja horisontaalsete vuugipindade töötlemiseks. Katioonne koostis tagab kiire kuivamise ja seega muutub kate varem ilmastikukindlaks kui tavalised anioonsed tooted.

Kasutamine

Kõik pinnad peavad olema puhtad ning vabad rasvadest ja võõrkehadest. Enne kasutamist segage hästi läbi. Kandke peale sobiva kallamisnõuga.

ÄRGE KASUTAGE TÖÖRIISTU, MIDA ON EELNEVALT KASUTATUD ANIOONSETE BITUUMENIEMULSIOONIDE JAOKS.

KATVUS:
1 mm paksune bituumenikiht 40 mm sügavuses vuugis nõuab 1 kg materjali 15 jooksva meetri kohta; muude sügavuste/laiuste korral on materjalikulu proportsionaalne. Katioonne külm-vuugiliim on veepõhine toode ja seega vihmakindel alles pärast täielikku kuivamist. Sõltuvalt ümbritsevatest tingimustest on kuivamisaeg tavaliselt 20 – 30 minutit.

PUHASTAMINE:
Peske materjalijäägid tööriistadelt külma veega maha, enne kui need jõuavad kõveneda. Eemaldage kuivanud kile PROCLEAN bituumenieemaldusvahendiga või lahustiga.

Pakend

Probit külm-vuugiliim tarnitakse 10 kg ja 20 kg plastanumates ning 200 kg tünnides.

Emulsiooni omadused

Välimus:Must kuni tumepruun vedelik.
Suhteline tihedus:~1

Säilitamine

Hoidke katte all ja jahedas kuivas kohas, otsesest päikesevalgusest eemal.

Tervishoiu- ja ohutusnõuanded/ kokkuvõte

Toode on bituumeniemulsioon. On vähe tõendeid, et toote kasutamisel tekiks mingi tõsine oht faunale või floorale. Siiski tuleb vältida pikaajalist kokkupuudet nahaga. Tuleb kanda kaitseriietust, sh kaitsekindaid ja kaitseprille. Kui toodet pritsib silma, siis tuleb silma rohke veega loputada ja arsti poole pöörduda. Eemaldage nahale jäänud pritsmed sobiva kätepuhastusvahendiga ja seejärel peske käsi põhjalikult seebi ja veega.